Gelişen dünya ile birlikte, yurt dışı bağlantıları hız kazanmıştır. Bütün meslek alanlarında, mutlaka çeşitli ülkeler arasında iletişim kurulması gerekmektedir. Yabancı dilinizin yetersiz kaldığı durumlarda veya yeminli tercüme işleminin gerektiği durumlarda mutlaka tercüme ofislerinden destek almalısınız. İş hayatında yapılan tercüme işlemlerinde hataya yer yoktur. Bunun için alanında uzman, yeterli dil bilgisine sahip olan çevirmenlerden hizmet almalısınız. Metin üzerinde yapılan küçük bir hata, farklı durumları beraberinde getirerek işin içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Masal tercüme olarak, tüm tercümanlarımızı özenle seçmekteyiz. Yapılan çeviri işlemleri kontrol edilerek sizlere teslim edilmektedir. Daha önce yapmış olduğumuz bütün işlerde olumlu referans bıraktık. Müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz etmendir. Rusça çeviri işlemlerinde en çok tercih edilen dillerden bir tanesidir. Rusça alanında yeterliliği bulunan bireylerin sayısı oldukça azdır. Rusça çeviri yaparken, sadece kelime ve dil bilgisinin yetmediğini görmekteyiz. Çeviri işleminin doğru olması için tercümanın, Rus kültürüne de yeterince hâkim olması gerekmektedir.

Rusça Türkçe Tercüme Nasıl Yapıyoruz

Rusça metni Türkçe metne çevirme, ya da Türkçe metni Rusça metne çevirme işlemi sıklıkla talep görmektedir. Bunun haricinde Türkçe-Rusça sözlü çeviri de yapılmaktadır. Toplantı sırasında bulunan tercümanımız sayesinde bütün sözlü konuşmaların istenilen dilde çevrilmesi mümkündür. Çeviri yaparken, özel hayatın gizliliğine önem vermekteyiz. Metin içinde yer alan tüm bilgilerin gizli kalacağına dair sözleşme istendiği durumlarda imzalanmaktadır. Çevirinin sonunda istenilen belge teslim edilmektedir. Daha sonra belge üzerinde oluşan herhangi bir aksilikten tercüman sorumludur. Tercümanlarımız bu sorumluluğun bilincinde çeviri işlemlerini yapmaktadır. Bizlere her konuda sonsuz güvenebilirsiniz.

İstanbul Rusça Tercüme Bürosu Hizmeti

İstanbul’da birçok tercüme bürosu bulunmaktadır. Tercüme konusunda hizmet verdiğini iddia eden fakat sonrasında çeşitli sorunlara yol açan bürolara güvenmemelisiniz. Tercüme bürosuna karar verirken mutlaka daha önce yapmış olduğu işler hakkında bilgi edinmelisiniz. Olumlu referanslara sahip olan tercüme büroları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Rusça Tercüme Fiyatları

Rusça tercüme hizmetinin fiyatlandırması, 492 sayılı harçlar kanununun belirlemiş olduğu bir sayfada 12 puntoluk yazı karakteri büyüklüğünde, yirmi satırın üstünde ya da bir sayfanın tamamen boşluksuz 1000 karakter olması şeklindedir. Fiyatlandırma işlemi çevirisi gerçekleştirilmiş olan hedef dil üzerinden yapılmaktadır. Tercüme hizmetlerine KDV dahil değildir. Tercüme ücreti noter tasdik ücretini kapsamaz. Noter ücreti, notere ayrıca teslim edilmektedir. 100 sayfanın üstündeki tercüme metinlerinde indirim uygulanmaktadır. Ardıl ve simultane tercüme hizmeti hakkında bilgi almak için, iletişim bilgileri bölümünden bizi arayabilirsiniz.

Yorumu Gönder

Hızlı İletişim
Merhaba
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilir?