İbranice Tercüme

Masal Tercüme, uzun yıllar sonrasında edinilen bilgi ve deneyimi yeni bir disiplin ve anlayışla hayata geçirmek için kurulmuş bir çeviri firmasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden ödün vermeden, ilkesel ve memnuniyet merkezli politikalar ile tüm Türkiye’ye uygun fiyatlarla hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kurumsal çözümler sunarken; Üst düzey teknoloji, bilgi ve deneyim ile donatılmış metodolojileri kullanarak, yaratıcı ve profesyonel kadromuzla çeviri ve danışmanlık şirketi olmak, kurumsal müşterilerimize ticari ilişki bağlamında değil, ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmak dostça bir anlayışla ve karşılaştıkları sorunlara çözüm ve sürekli destek bulabilecekleri bir çeviri ve danışmanlık şirketi olmak hedefindeyiz.

İsrail’in resmi dili İbranice Sami dilindedir. İbrani Alfabesi 22 harften oluşur ve sağdan sola yazılan eski dillerden biridir. İsrail’in yanı sıra farklı ülkelerdeki Yahudiler tarafından da konuşuluyor. İbranice çeviri noter Yeminli İbranice Tercüman personelimiz tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli İbranice Çevirmenlerimizle bu hizmeti akademik, edebi, ticari, teknik ve tıp alanlarında sunuyoruz. İbranice diploma, pasaport, kimlik, ehliyet, doğum belgesi, nüfus kayıt örneği, evlilik belgesi, sınav belgeleri gibi birçok bireysel tabanlı belgenin tercümesi, Masal Tercüme güvencesi ve hizmet anlayışının sizlere sunduğu kalite standartları ile yapılmaktadır.  İbranice Ticari Tercüme alanında; Analiz Belgesi, İhale Dosyaları, İhale Şartnameleri, Kurumlar Vergisi Beyanları, Gelir Tabloları, Bilançolar, Tablolar, Faturalar, Hesap Tabloları, Davetiyeler, Şartnameler, Sertifikalar, Sözleşmeler, İmza Sirküleri, Mevzuat, Kurul kararları ve İbranice Ticari Tercüme Hizmeti sunuyoruz.

İBRANİCE ÇEVİRİ HİZMETİ

İbranice Medikal Tercüme alanında; Doktor Raporları, Araştırma Raporları, Bilimsel Makaleler, Cerrahi Raporlar, Adli Raporlar, Reçeteler, Hastane Raporları, Sağlık Sertifikaları, Sağlık Raporları, İlaç Beklentileri, Tıbbi Cihazlar-Malzemeler, Tıbbi Cihazlar, Tıbbi Belgeler, Tıbbi Makaleler, Patent Uygulamaları, İlaç Katalogları ve bizim burada belirtemeyeceğimiz tüm başlıklarda İbranice Medikal Tercüme Hizmeti sağlıyoruz.

profesyonel Tercüme Hizmeti

İbranice Hukuki Çeviri alanında; Mahkeme Kararlarında, Vekaletname, Dilekçeler, Distribütörlük Anlaşmaları, Toplantı Tutanakları, Uluslararası Anlaşmalar, Beyanlar, Hukuk Anlaşmaları, Ticari Anlaşmalar, Şartnameler, Mevzuatlar, Lisanslar, Tutanaklar, Yönetmelikler, Yasal Makaleler ve tüm başlıklar altında İbranice Hukuki Çeviri Hizmeti veriyoruz.

İbranice Teknik Çeviri alanında; Teknik Şartname Çevirileri, Makine Çevirileri, Teknik Kitapçık Çevirileri, Kurulum Çevirileri, Deney Çevirileri, Rapor Çevirileri, Lisans ve Patent Çevirileri, Teknik – Mekanik Cihaz Çevirileri, Teknik Çizim ve Çizim Çevirileri, Teknik Belge Çevirileri, Tablo ve Ekran Çevirileri İbranice Yasal Tercüme Hizmeti sunmaktayız. İbranice Tercüme noktasında, ağırlıklı olarak İstanbul ve Ankara’da olmak üzere, Türkiye’nin her köşesinde İbranice tercüme hizmeti veriyoruz. Bunların dışında Simultane Tercüme Hizmetleri de verilmektedir. İbranice Tercüme Fiyatları bin karakter birim fiyatı üzerinden hesaplanır. Toplam fiyatlandırma yoğun hacimli çeviri projelerinizde de yapılabilir. Tüm bu nitelikleri en uygun fiyat garantisi ve firmamız güvencesi ile temin edebilmek için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumu Gönder

Hızlı İletişim
Merhaba
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilir?