Deşifre Hizmetleri

Version 1

Masal tercüme olarak sizlere, deneyimli ve birçok kurumsal firmaya çeviri hizmetinde bulunmuş kadromuz ile deşifre tercüme hizmeti vermekteyiz. Firmamızın en çok önem verdiği nokta, müşteri memnuniyetidir. Sayısız farklı dilde deşifre hizmetimiz mevcuttur. Yerel ve uluslararası birçok firma ile çalışmalarımız olmuştur. Sahip olduğumuz özenli çalışma kadromuz, iş prensibini benimseyen ekibimizle güvenilir hizmet vermekteyiz.  Çeviri süresinin en hızlı şekilde tamamlanmasına rağmen, kaliteden ödün vermediğimize emin olabilirsiniz.

Tercüme işlemini gerçekleştirecek ekip arkadaşlarımızı özenle seçmekteyiz. Hepsinin dil yeterliliği mevcuttur. Çeşitli mülakatlar sonucunda ekibimize katılan çevirmenler, sizlere tecrübeleri doğrultusunda kaliteli hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Sözlü tercümeleri simultane ve ardıl olarak iki sınıfa ayırmaktayız. Bu konuda yetkin kelime dağarcığına sahip olan tercümanlarımız sizlerin hizmetindedir. Kongre, seminer gibi alanlarda hiçbir zorluk çekmeden deşifre hizmetini titizlikle sağlayacaklardır.

Teknolojinin gelişmesi, deşifre hizmetlerini de yakından etkilemiştir. Dünyanın neresinde ikamet ediyor olursanız olun, bizim hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bizlere mail aracılığıyla ulaşarak hangi alanda ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde sizlere bilgi vererek, anlaşma durumunda zaman kaybetmeden işimize odaklanmaktayız. Gerekli olan bütün belgelere sahip olan firmamız sizlere güven ve kaliteli hizmeti tek bir adreste birleştirmektedir.

Deşifre Tercüme Nedir?

Deşifre tercümeyi, sözlerin yazıya dökülme işlemi olarak tanımlamamız doğru olacaktır. Herhangi bir iş toplantısı sırasında, seminer, kongre veya açıklama yapılan bir ortamda konuşmacıların sözlerinin yazılı bir şekilde kayıt alınma işlemine deşifre hizmeti denmektedir. Bunun haricinde, herhangi bir kayıt ortamlarında alınmış olan konuşmalar metne dönüştürülebilir. Örnek verecek olursak, youtube videosu veya elektronik cihazlarla alınmış olan ses kaydının metin haline getirilmesi hizmetidir. Deşifre tercüme işleminde, mahremiyet esas alınmaktadır. Hassas içerikleri bünyesinde bulunduran çeşitli konuların metne dökülmesi durumu söz konusu olabilir. Kasetli video, dvd, cd gibi ses ve görüntü kayıtları deşifre edilerek, bilgiler her daim gizli tutulmaktadır. Bu işlemler tamamen teknik donanıma sahip, özel stüdyolarımızda gerçekleştirilmektedir. Kayıt türünün kopyalanması söz konusu olamaz. Gizlilik konusunda çeşitli sözleşmeler iş başında gerçekleştirilmektedir.

Deşifre Süreci Nasıl İlerler

Deşifre sürecinde Türkçe olan bir ses kaydı, yine Türkçe olarak metne dönüştürülebilir. Bunun haricinde, yabancı bir dildeki kayıtları istenilen dilde yazıya aktarılması şeklinde de olabilmektedir. Yabancı diller arasında gerçekleştirilen deşifre tercüme hizmetinde, kaydı metne aktarma işlemi tamamen bu alanda hizmet veren kurumların görevleri arasında yer almaktadır. Özetleyecek olursak, deşifre hizmeti sonucunda ortaya çıkan metin, istenilen dillerde çevrilmesi durumunda da deşifre hizmeti yapılmış olmaktadır.  Metin müşterilerimize istenilen formatta ulaştırılmaktadır.

İyi  Deşifre Hizmeti Nasıl Olur?

Deşifre hizmetinde, ses kaydı veya video kaydında bulunan tüm kelimelerin doğru bir şekilde algılanarak metne doğru aktarılması sağlanmalıdır. Deşifre hizmeti verecek olan tercümanın işitsel zekasının kuvvetli ve algılarının açık olması çok önemlidir. Tercümanın deşifre hizmeti sırasında yapacağı ufak bir hata, büyük problemlere yol açmaktadır. Bütün kelimelerin iyi bir şekilde analizinin sağlanası şarttır. Aynı zamanda konuşma dilini, yazılı metne çevireceği için bütün dil kurallarına uyarak cümlelerde anlam bütünlüğünü bozmayacak şekilde revizyonlar gerçekleştirebilir. Deşifre hizmeti sonucunda yapılan hata, ses kayıt altında olduğu için kolay bir şekilde ispatlanmaktadır. Bizim ekibimizde hizmet veren tercümanlarımız, bu güne kadar %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak, herhangi bir sorunla karşılaşmamıştır. Hizmet alacağınız tercüme firmasının referanslarına önem vermenizi tavsiye etmekteyiz. Tercüme konusunda ne kadar fazla deneyim mevcutsa, o kadar fazla kaliteli sonuç alacaksınızdır. Ekibimiz tüm referans ve tecrübeye sahip, sizlere hizmet vermeyi beklemektedir.

Deşifre Hizmetleri Hizmeti Al!

Deşifre Hizmetleri  için konusunda uzman ekiplerimiz ile doğru, kaliteli ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Hızlı İletişim
Merhaba
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilir?